Čašník/čka - talianska reštaurácia La Pala

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cestoviny, pizza, víno.
Obľubuješ taliansku kuchyňu? Si na správnom mieste!

Pre prevádzku La Pala v centre mesta na Hviezdoslavovom námestí hľadáme ľudí, ktorí majú radi taliansku kuchyňu. La Pala je tradičná reštaurácia s atmosférou talianskej trattorie ponúkajúca domáce produkty, skvelé cestoviny a pravú taliansku pizzu.

Náplňou Tvojej práce bude:
- obsluha zákazníkov
- prijímanie objednávok
- vítanie a usádzanie hostí
- poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov
- servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov
- účtovanie hostí (práca s PDA)
- práce počas otvárania a zatvárania prevádzky
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok Medusa Group

Iné výhody

Ako najväčšia gastronomická spoločnosť a líder na slovenskom gastronomickom trhu dokážeme poskytnúť zamestnanecké výhody ako nikto iný:
FINANČNÉ BENEFITY
- motivačná trojzložková mzda (fix + motivačný odmeňovací systém PAS + zaujímavé tringelty)
- zamestnanecká zľava 30% vo všetkých prevádzkach Medusa Group po uplynutí skúšobnej doby
- záruka pravidelného príjmu
NEFINANČNÉ BENEFITY
- školenia a profesionálny rozvoj v rámci unikátneho projektu vzdelávania MEDUSA ACADEMY
- možnosť zapojenia sa do programu TALENT MANAŽMENT (rozvoj pod vedením skúseného manažéra/mentora, stáže v iných spoločnostiach, školenia zamerané na rozvoj tvrdých a mäkkých zručností)
- možnosť kariérneho rastu
- pravidelné teambuildingy
- možnosť uplatnenia sa aj v zahraničí
- v prípade dohody vieme kandidátovi, KTORÝ POCHÁDZA Z MIMO BRATISLAVSKÉHO KRAJA a NIKDY V BRATISLAVE NEPRACOVAL zabezpečiť ubytovanie buď v našich priestoroch na 4 mesiace, alebo zabezpečiť ubytovanie na 1 mesiac v príjemnom penzióne + 3 mesiace poskytnúť príspevok na ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hotelové, gastronómia, kuchár/čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - aktívne

Požadovaná prax

1

Počet rokov praxe

1

- komunikatívne a príjemné vystupovanie
- pro-zákaznícka orientácia
- zodpovednosť a flexibilita
- kandidáti vyučení v odbore budú uprednostnení
- schopnosť pracovať pod tlakom

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 2466588   Dátum zverejnenia: 19.5.2016