Foodrunner/ka - Primi Eurovea

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať ako čašník, ale zatiaľ nemáš skúsenosti? Nevadí! Poď pracovať s nami a my Ťa všetko naučíme!

Pre našu reštauráciu na nábreží Dunaja, Primi River Lounge hľadáme kandidátov na pozíciu Foodrunner/ka.
Náplň práce:
- distribúcia hotových produktov z výrobného strediska zákazníkom
- komunikácia portfólia jedálneho lístka/nápojov smerom k zákazníkom
- denná, aktívna kooperácia s obsluhujúcim a kuchynským personálom

Dôležité bude poňať schému rozloženia stolov a orientáciu v nej. Táto pracovná pozícia si vyžaduje schopnosť orientovať sa v priestore, dokonalé orientačné zmysly v rámci označenia jednotlivých stolov v reštaurácii.

Ako najväčšia gastronomická spoločnosť a líder na slovenskom gastronomickom trhu dokážeme poskytnúť zamestnanecké výhody ako nikto iný:
FINANČNÉ BENEFITY
- motivačná mzda + zaujímavé tringelty
- zamestnanecká zľava 30% vo všetkých prevádzkach Medusa Group po uplynutí skúšobnej doby
- záruka pravidelného príjmu
NEFINANČNÉ BENEFITY
- školenia a profesionálny rozvoj v rámci unikátneho projektu vzdelávania MEDUSA ACADEMY
- možnosť zapojenia sa do programu TALENT MANAŽMENT (rozvoj pod vedením skúseného manažéra/mentora, stáže v iných spoločnostiach, školenia zamerané na rozvoj tvrdých a mäkkých zručností)
- možnosť kariérneho rastu
- pravidelné teambuildingy
- možnosť uplatnenia sa aj v zahraničí
- v prípade dohody vieme kandidátovi, KTORÝ POCHÁDZA Z MIMO BRATISLAVSKÉHO KRAJA a NIKDY V BRATISLAVE NEPRACOVAL zabezpečiť ubytovanie buď v našich priestoroch na 4 mesiace, alebo zabezpečiť ubytovanie na 1 mesiac v príjemnom penzióne + 3 mesiace poskytnúť príspevok na ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - základy

Počet rokov praxe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nevyhnutnosťou sú komunikačné zručnosti (v prípade potreby komunikácia produktov v AJ)
- pro-zákaznícka orientácia.
- výhoda: skúsenosť s nosením tanierov
- vyučenie v odbore nie je podmienkou

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Einsteinova 23
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie náboru
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2448987   Dátum zverejnenia: 26.5.2016