Kuchár/ka - Bystrická Klubovňa (polovičný pracovný úväzok)

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Nám. Štefana Moyzesa 52, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou, záleží od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku Bystrická Klubovňa hľadáme kandidátov na pozíciu Kuchár/ka.
Ide o prácu na POLOVIČNÝ PRACOVNÝ ÚVÄZOK.
Náplňou Vašej práce bude:
- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
- príprava denného menu
- zabezpečenie kvality pripravených pokrmov
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok

Jedinečná možnosť stať sa členom úspešnej spoločnosti a práca v tíme skúsených profesionálov v oblasti gastronómie.
Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu.
Školenia, vzdelávanie a rozvoj v rámci unikátneho konceptu Medusa Academy.
Rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

2

Naše požiadavky:
- pozitívny vzťah ku gastronómii
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- schopnosť pracovať pod tlakom
- vyučenie v odbore a prax v odbore minimálne 2 roky je potrebná

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 2439296   Dátum zverejnenia: 17.2.2016