Mzdový/a účtovník/čka

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť hľadáme kandidáta na pozíciu Mzdový/á účtovník/čka.

Vašou úlohou bude:
- kompletné spracovanie mzdovej a personálnej agendy zamestnancov spoločnosti
- výpočet miezd a príprava podkladov pre spracovanie miezd
- komunikácia s inštitúciami (daňový úrad, soc. a zdravotné poisťovne, úrad práce)
- poradenstvo pre otázku miezd zamestnancom
- administratívna podpora
- reporting

Iné výhody

- Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu.
- Školenia a profesionálny rozvoj v rámci unikátneho projektu vzdelávania MEDUSA ACADEMY, rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Administratívne a ekonomické znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Požadovaná prax

5

Počet rokov praxe

5

- prax na obdobnej pozícii 5 rokov
- skúsenosti so mzdovou problematikou min 5 rokov
- schopnosť orientácie v problematike
- znalosť mzdového systému SOFTIP výhodou

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Iné obchodné činnosti

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí prejavia záujem.

Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 2427051   Dátum zverejnenia: 8.2.2016