Kuchár/ka - príprava cestovín

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Kubu Aupark (dočasne)
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou, záleží od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše prevádzky hľadáme kandidátov na pozíciu Kuchár/ka, ktorý bude vyrábať cestoviny a sorbety. Pozícia je vhodná aj pre absolventa.
Náplňou Vašej práce bude:
- výroba cestovín a sorbetov pre prevádzky Rio, Primi a Kubu
- zabezpečenie kvality výroby
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok

Jedinečná možnosť stať sa členom úspešnej spoločnosti a práca v tíme skúsených profesionálov v oblasti gastronómie.
Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu.
Školenia, vzdelávanie a rozvoj v rámci unikátneho konceptu Medusa Academy.
Rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naše požiadavky:
- pozitívny vzťah ku gastronómii
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- schopnosť pracovať pod tlakom
- vyučenie v odbore

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 2368623   Dátum zverejnenia: 15.3.2016