Catering Head Chef

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou, záleží od skúseností
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť hľadáme kandidáta na pozíciu Catering Head Chef.
Vašou úlohou bude:
- vedenie cateringovej kuchyne, tímu kuchárov, vrátane cukrárne/pekárne/oddelenia "home made" cestovín
- nastavovanie ponúk cateringov podľa požiadaviek klienta, v kooperácií executive chefa a event managera
- nastavovanie kalkulácií, evidencia faktúr a podkladov za tovar na catering, zúčtovanie akcií, primárne v Bratislave
- vytváranie kreatívnych návrhov, nastavovanie špeciálnych ponúk do tendrov podľa zadania
- vedenie/riadenie/koordinovanie tímu kuchárov počas prípravy a realizácie cateringov, dohľad a kontrola priebehu

Iné výhody

Jedinečná možnosť stať sa členom manažmentu úspešnej spoločnosti a práca v tíme skúsených profesionálov v oblasti gastronómie.
Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu.
Školenia, vzdelávanie a rozvoj v rámci unikátneho konceptu Medusa Academy.
Rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelové, gastronómia, kuchár

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

5

Počet rokov praxe

5

V prípade, že máte 5 rokov praxe v prostredí cateringov, chcete mať príležitosť pracovať v úspešnej spoločnosti a spĺňate nižšie uvedené požiadavky, máte možnosť stať sa členom nášho tímu:
- znalosť prostredia cateringov
- skúsenosti s riadením a koordinovaním tímu a cateringov
- výrazná orientácia na kreativitu

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí prejavia záujem.

Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 2339372   Dátum zverejnenia: 11.1.2016