Cukrár/Pomocný cukrár

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Miesto práce
J. Jonáša 1, 843 02 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku v Devínskej Novej Vsi hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Cukrár.
Vašou úlohou bude:
- výroba základných dezertov a koláčov
- príprava každodenného menu dezertu podla vopred schváleného týždňového lístka
- príprava mini dezertov pre VIP reštauráciu - len na objednávku
- zabezpečenie kvality pripravovaných pokrmov
- zodpovednosť za prípravu a servírovanie podľa štandardov
- zodpovednosť za inventúru
- dodržiavanie hygienických noriem (HACCP) a čistoty na pracovisku
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok MedusaGroup
- práca s PC

Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu. Školenia a profesionálny rozvoj v rámci unikátneho projektu vzdelávania MEDUSA ACADEMY, rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody, kariérny rast. Možnosť práce v atraktívnej prevádzke v príjemnom prostredí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Cukrár

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- zmysel pre poriadok, odborné zručnosti a zodpovednosť
- kreativita
- flexibilita
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- podmienkou je zdravotný preukaz v potravinárstve

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 2228358   Dátum zverejnenia: 18.3.2016