Pokladník, pokladníčka

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Miesto práce
J.Jonáša 1, 843 02, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku v Devínskej Novej Vsi v Bratislave hľadáme kandidátov na pozíciu Pokladník/Pokladníčka. Jedná sa o prácu v závodnom stravovaní - 12hod. zmeny/8hod. zmeny
- krátky/dlhý týždeň
- denné/nočné zmeny.

Vašou úlohou bude:
- práca s pokladňou
- komunikácia so zákazníkom
- zodpovednosť za zverenú hotovosť, kredity, stravné lístky
- starostlivosť o výdajnú časť kantíny, dodržiavanie čistoty
- sledovanie doby spotreby na doplnkovom tovare

- motivačné ohodnotenie
- stabilita

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- zodpovednosť
- flexibilita
- pracovitosť

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 2064020   Dátum zverejnenia: 12.4.2016