Kuchár (Sous chef)

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Plynárenská 7, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku v Bratislave hľadáme kandidátov na pozíciu Kuchár(Sous chef)
Vašou úlohou bude:
- vedenie tímu kuchárov
- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka a noriem
- zabezpečenie kvality pripravených pokrmov
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- dodržiavanie prevádzkového poriadku, bezpečnostných a hygienických štandardov HACCP
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín

Iné výhody

Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu.
Školenia a profesionálny rozvoj v rámci unikátneho projektu vzdelávania MEDUSA ACADEMY, rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody.
Možnosť práce v atraktívnej prevádzke v príjemnom prostredí.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Požadovaná prax

5

Počet rokov praxe

5

- flexibilita
- pozitívny vzťah ku gastronómii
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- vedenie tímu
- odolnosť voči stresu
- prax v odbore minimálne 5 rokov

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 2039191   Dátum zverejnenia: 18.3.2016