Floor manager /závodné stravovanie/

MEDUSA GROUP, s.r.o.

  • Miesto práce: J. Jonáša 1, 843 02 Bratislava, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku v Devínskej Novej Vsi hľadáme kandidáta na pozíciu Floor manager prevádzky.
Vašou úlohou bude riadenie zverenej prevádzky, tímu cca 50 zamestnancov a plnenie všetkých pracovných úloh, zabezpečovanie plynulého chodu prevádzky s poskytnutím servisu pre zákazníka.

Zodpovednosti:
- zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, OoP, HACCP
- zodpovednosť za priebeh inventúr
- zodpovednosť za zverenú finančnú hotovosť
- zabezpečenie vystavovania uzávierok pokladní
- zodpovednosť za sanitáciu prevádzky
- príprava podkladov pre hodnotenie zamestnancov
- príprava zmien, rozmiestnenie zamestnancov
- personálne meetingy
- zabezpečenie plynulého chodu prevádzky
- objednávanie tovaru

Iné výhody

Jedinečná možnosť stať sa členom manažmentu úspešnej spoločnosti a pracovať v tíme skúsených profesionálov v oblasti gastronómie. Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu. Rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

Počet rokov praxe

3

- minimálna 2-3 ročná skúsenosť s riadením prevádzky/tímu ľudí
- pro-firemná orientácia
- schopnosť motivácie a rozvoja tímu zverených zamestnancov
- zvládanie stresových a náročných situácií
- komunikatívnosť
- organizačné schopnosti
- flexibilita - práca na zmeny - denné/nočné zmeny

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie

Einsteinova 23
851 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1947127   Dátum zverejnenia: 3.8.2016