Kuchár

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: J. Jonáša 1, 843 02 Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu prevádzku v Devínskej Novej Vsi hľadáme kandidátov na pozíciu Kuchár.
Vašou úlohou bude:
- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka a noriem
- zabezpečenie kvality pripravovaných pokrmov
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok MedusaGroup

Iné výhody

Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu. Školenia a profesionálny rozvoj v rámci unikátneho projektu vzdelávania MEDUSA ACADEMY, rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody, kariérny rast. Možnosť práce v atraktívnej prevádzke v príjemnom prostredí.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - materinský jazyk

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

Flexibilita - pohyblivá pracovná doba
Zodpovednosť
Pracovitosť
Samostatnosť
Tímová spolupráca
Skúsenosti v závodnom stravovaní vítané

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Iné obchodné činnosti

Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 1895002   Dátum zverejnenia: 18.3.2016