Cukrár/ka

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu samoobslužnú reštauráciu Presto Digital Park II. v Bratislave hľadáme kandidátov/ky na pozíciu Cukrár/ka. Vašou náplňou práce bude:
- výroba pekárenských a cukrárenských výrobkov na prevádzke
- zodpovednosť za správne vykonanú inventúru v cukrárni (separátny sklad iba pre cukrársku výrobu)
- objednávanie surovín od zmluvných dodávateľov / správne preberanie a manipuláciu s tovarom
- správne uskladnenie surovín
- dodržiavanie už existujúcich receptúr/ dodržiavanie stanoveného koeficientu
- zodpovednosť za správne načasovanie a výrobu dezertov do prevádzok MG

Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu.
Školenia a profesionálny rozvoj v rámci unikátneho projektu vzdelávania MEDUSA ACADEMY, rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody.
Možnosť práce v atraktívnej prevádzke v príjemnom prostredí.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Cukrár

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady:
Kladný vzťah k cukrárenskej práci.
Kreativita, samostatnosť a zodpovednosť.

Odborné predpoklady:
Vyučenie v odbore a minimálne 3 roky prax v danom obore.
Zručnosť a znalosť moderných technológii a trendov vo výrobe zákuskov a tort.
Znalosť cukrárskych receptúr.
Skúsenosti s reštauračnými dezertmi.

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 1546084   Dátum zverejnenia: 10.3.2016