Obchodný zástupca pre Ultrazvukové a medic. prístroje

MedSynthesis s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská cesta 4303, okres Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nie je podmienkou predchádzajúce zamestnanie vykonávané na pozícii medicínsky reprezentant.

Dôraz sa kladie a vyžaduje sa ochota pracovať, vzdelávať sa, získavať vyšší príjem a komunikovať so zákazníkmi.
Všetko ostatné Vás my vieme naučiť.

Prihlasovať sa môžu aj obchodný zástupcovia z iných odborov ako napríklad predaj okien, klimatizácie či elektroniky.

Neváhajte a posielajte svoj životopis.

Náplň práce
- prezentácie ultrazvukových prístrojov pre lekárov - špecialistov, ich podpora
- návšteva zákazníkov, ktorí máju záujem o prezentáciu

Hľadávame do svojho predajného tímu medicínskych reprezentantov!
- ambiciózneho a motivovaného;
- náročného na seba aj ostatných;
- niekoho, kto vie ako analyzovať a robiť správne závery;
- kto má rýchlu reakciu, vie sa vzdelávať a má zmysel pre humor;
- a čo je najdôležitejšie – hľadáme predajcu, ktorý je schopný predať!

Príprava, podpora a adaptácia nového zamestnanca.
Kvalitné pracovné podmienky (komfortné služobné auto, počítač, telefón, príjemné prostredie v kancelárii);
Motivácia a stimulácia vývoja; profesionálne školenia.
Vynikajúce platobné podmienky
Priateľský personál.

Rok 2016 nám ukázal nové možnosti a pomohol realizovať naše predstavy:

1. Na trh sme uviedli nové produkty, ktoré sa úspešne predávajú na slovenskom trhu.
2. Rozšírili sme náš trh do zahraničia.
3. Uvedenie nových produktov – ambulatná podtlaková terapia, produkty pre estetickú chirurgiu, ultrazvukové prístroje, atď.
4. Sme exkluzívnym dodávateľom pre nové značky medicínskych produktov známych po celom svete.
5. Spustili sme tlačové reklamné kampane, reklamu cez internet...

A čo je však najdôležitejšie, že toto všetko bolo možné dosiahnuť len vďaka nášmu harmonickému a priateľskému tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nie je podmienkou. Technické vzdelanie.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Proaktívny prístup k práci, ambiciózny, sebaistý, túžba po vývoji a vyššom zárobku.
Vie reagovať na námietky ako profesionálny predajca.
Je schopný kvalifikovane a s náladou pracovať s námietkam. Nielen počúvať, ale aj pochopiť zákazníka, zlepšiť náladu zákazníka.
Vie podať správne argumenty a vie nastoliť dôveru so zákazníkom.

Stop-list: ľstivosť, nepríjemný pocit pri ponúkaní tovaru zákazníkom, agresivita, klamlivé vystupovanie, neochota mať čiastočný % príjem v závislosti od predaja (čas adaptácie zabezpečujeme).

Spoločnosť MedSynthesis sa zaviazala k trvalému partnerstvu so svojimi zákazníkmi založenom na vzájomnom rešpekte a dôvere. Pre našu firmu to znamená nielen to, že vyvíjame a poskytujeme vysoko kvalitné produkty, obsluhu či komplexnú podporu medicínskych zariadení, ale aj to, že berieme svojich klientov ako rovnocenných partnerov. Pod záštitou tejto filozofie pomáha MedSynthesis zdravotníckym zariadeniam zvládať svoje obchodné požiadavky.

V roku 2022 na trh sme uviedli nové produkty, ktoré sa úspešne predávajú na slovenskom trhu. Sme exkluzívnym dodávateľom pre nové značky medicínskych produktov známych po celom svete. A čo je však najdôležitejšie, že toto všetko bolo možné dosiahnuť len vďaka nášmu harmonickému a priateľskému tímu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2913410  Dátum zverejnenia: 30.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500