Medical Representative pre Kozmetológiu a Estetickú medicínu

MedSynthesis s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská cesta 4303, okres Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie informácií o produktoch
- návšteva špecializovaných Kozmetológických centier a lekárov - špecialistov, ich vzdelávanie a podpora

Vyhľadávame do svojho predajného tímu Medicinskych Reprezentantov!
- ambiciózneho a motivovaného;
- požadovačného, náročného na seba aj ostatných;
- niekoho kto vie, ako analyzovať a robiť správne závery;
- kto má rýchlu reakciu, vie sa vzdelávať a má zmysel pre humor;
- a čo je najdôležitejšie – hľadáme predajcu, ktorý je schopný predať!

Príprava, podpora a adaptácia nového zamestnanca.
Kvalitné pracovné podmienký (komfortné auto, počítač, telefón);
Motivácia a stimulácia vývoja; profesionálne školenia.
Vynikajúce platobné podmienky
Priateľský personál.

Rok 2015 nám ukázal nové možnosti a pomohol realizovať naše predstavy:

1. Spustili sme nové produkty, ktoré sa úspešne predávajú na Slovenskom trhu.
2. Rozšírili sme náš trh do zahraničia.
3. Spustenie nových produktov – Ambulatná podtlaková terapia, produkty pre Estetickú chirurgiu, Ultrazvukové prístroje...
4. Sme Exkluzívny dodávatelia pre nové Svetové značky Medic. Produktov (ako nap. "Renaissance" "Dr. PRP", „Venturi VAC“, "Alpinion" CHISON a.t.d´).
5. Spustili sme tlačové reklamné kampane, reklamu cez internet...

A čo je však najdôležitejšie, že toto všetko bolo možné dosiahnuť len vďaka nášmu harmonickému a priateľskému tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Proaktívny prístup k práci, ambiciózny, sebaistý, túžba po vývoji a vyššom zárobku. Vie reagovať na námietky a odmietnutia ako profesionálny predajca. Je schopný kvalifikovane, s náladou pracovať s namietkami, nie len počúvať aj chápať zákazníka, vylepšiť náladu zákazníka. Vie podať argumenty prečo áno, vie nastoliť dôveru zo zákazníkom.

Stop-list: ľstivosť, nepríjemný pocit pri ponúkaní tovaru zákazníkom, agresivita, klamlivý výstup, neochota mať čiastočný % príjem v závislosti od predaja (čas adaptácie zabezpečujeme).

Spoločnosť MedSynthesis sa zaviazala k trvalému partnerstvu so svojimi zákazníkmi založenom na vzájomnom rešpekte a dôvere. Pre našu firmu to znamená nielen to, že vyvíjame a poskytujeme vysoko kvalitné produkty, obsluhu či komplexnú podporu medicínskych zariadení, ale aj to, že berieme svojich klientov ako rovnocenných partnerov. Pod záštitou tejto filozofie pomáha MedSynthesis zdravotníckym zariadeniam zvládať svoje obchodné požiadavky.

V roku 2022 na trh sme uviedli nové produkty, ktoré sa úspešne predávajú na slovenskom trhu. Sme exkluzívnym dodávateľom pre nové značky medicínskych produktov známych po celom svete. A čo je však najdôležitejšie, že toto všetko bolo možné dosiahnuť len vďaka nášmu harmonickému a priateľskému tímu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2417751  Dátum zverejnenia: 13.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000