Medicínsky reprezentant

MEDOCHEMIE Ltd.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
1 400 EUR/mesiacUvedená je minimálna mzda, dohodnutá bude v závislosti od skúseností a od kvalifikačných predpokladov kandidáta + kvartálne odmeny na základe bonusového systému a dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prezentácia spoločnosti a generických etablovaných a nových kardiologických produktov v odborných kruhoch (GAE, DIA, INT, CAR, GP)
  • Pravidelné návštevy lekární a lekárov vo zverenom regióne ( BY, CA, DK, KM, LM, MT, NO, PP, RK, TR, TS, ZA)
  • Propagácia voľnopredajných OTC produktov za účelom podporenia predajnosti produktov
  • Budovanie, rozvíjanie, udržiavanie dlhodobých vzťahov, rozširovanie spolupráce a vyhľadávanie nových príležitostí
  • Organizovanie a aktívna účasť na seminároch, kongresoch a odborná edukácia
  • Pravidelné reportovanie výsledkov nadriadenému
  • Vysoká miera samostatnosti v teréne, priestor na realizáciu komunikačných, predajných a prezentačných zručností
  • Dosahovanie stanovených predajných cieľov a plánov
  • Monitorovanie trhu a konkurenčných aktivít

  • Zázemie stabilnej, úspešnej medzinárodnej farmaceutickej spoločnosti
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Atraktívny cyklický bonusový systém (4M) - bonusové ohodnotenie pri splnení plánu
  • Služobné vozidlo s možnosťou využitia aj na súkromné účely
  • Služobný telefón, počítač
  • Príspevok na kartu Multisport
  • Kurz anglického jazyka online formou
  • Priateľské pracovné prostredie, príjemný kolektív a tímová podpora
  • Firemné stretnutia a teambuildingy

V prípade, že Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite prosím životopis v slovenskom jazyku na: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o danú pozíciu, v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicínske, farmaceutické, prírodovedné, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosť s prácou medicínskeho reprezentanta výhodou (nie je však podmienkou)

  • Dobré prezentačné, komunikačné zručnosti
  • Organizačné schopnosti, samostatnosť
  • Budovanie vzťahov
  • Orientácia na výsledok
  • Vysoké pracovné nasadenie, profesionálne vystupovanie
  • Ochota vzdelávať sa, flexibilita, zodpovednosť

Zahraničná generická farmaceutická spoločnosť pôsobiaca v oblasti liečiv, ako aj výživových doplnkov a zdravotníckych pomôcok.
Slovenská pobočka Medochemie Ltd. bola založená v roku 1994 a je jednou z kľúčových farmaceutických spoločností na tomto dynamickom trhu, disponuje rozsiahlym portfóliom produktov a silným tímom odborných reprezentantov pôsobiacich na celom území Slovenska.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michala Zvarová
Tel.: +421908694271
E-mail: poslať životopis
ID: 4830749  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac