Radiológus (mammográfus) szakorvos

MeDoc Üzleti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
XIII. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, szabadúszó, vállalkozó
Bérfeltételek (bruttó)
Vizsgálatszámtól függően vagy átalányban, megállapodás szerint

Amit várunk:
- radiológia szakvizsga
- jártasság az emlődiagnosztika, mammográfia terén
- emlőjártassági vizsga megléte előny
- ultraganggal végzett biopsziás mintavételben szerzett gyakorat előny

Mit kínálunk?
- heti több napos vagy állandó munkavégzés (vállalkozóként vagy munkaviszonyban)
- igényes munkakörnyezet
- időpontra érkező páciensek
- kiemelt anyagi kompenzáció
- új beszerzésű, egyedülálló mammográfiás eszközpark
- részvételi lehetőség külföldi partnerekkel történő közös kutatásban
- szakmai alapokon történő szolgáltatások, innovatív diagnosztikai tapasztalatszerzési lehetőségek

Információk a kiválasztási folyamatról

Személyes találkozó, a rendelő bemutatása körbevezetéssel.

Képzési szak

Radiológia

XIII. kerületi, kiemelten emlődiagnosztikával foglalkozó, kizárólag járóbeteg-ellátást nyújtó magánegészségügyi intézmény.
ID: 2578648  Dátum zverejnenia: 25.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Vizsgálatszámtól függően vagy átalányban, megállapodás szerint