Kuchár / Kuchárka

JKS SLOVAKIA, s.r.o.

Hlavná 81, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Rimavská Sobota, okres Levice, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Stará Ľubovňa, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1800 / podľa pracovných skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MEDMALINA RESTAURANT hľadá do svojho tímu ludí na pozíciu:
SMENOVÝ KUCHÁR NA TEPLEJ KUCHYNI

Ak máš chuť pracovať v úspešnej reštaurácii, variť s radosťou a veselým tímom tak neváhaj na pošli tvoje CV na [email protected] alebo nás kontaktujte 0940 922 376 a dohodneme osobné stretnutie.

Tešíme sa na veselých a energických ľudí do nášho tímu!!!

- FLEXIBILNÉ PRACOVNÉ ČASY PRE ZAMESTNANCOV
(práca 5/5 dní, krátky/dlhý týždeň, individuálne dni podľa dohody)
- PONÚKAME UBYTOVANIE PRE NAŠICH ZAMESTNANCOV V CENTRE MESTA
- možnosť osobného rozvoja v reštaurácii k veľmi dobrou klientelou
- individuálny prístup k zamestnancovi
- mladý a veselý kolektív
- kuchyňa max. vybavená pre akúkoľvek realizáciu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

KĽUDNE AJ ŠKOLA ŽIVOTA :)

Hľadáme prevádzkara do našich reštaurácii MED MALINA a ROSTO STEAK HOUSE

Viac informácií :
www.medmalina.sk
www.rosto.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2532836  Dátum zverejnenia: 26.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1800 / podľa pracovných skúsenosti