Biznis konzultant/analytik

mediworx software solutions, a.s.

Miesto práce
Einsteinova 19, Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá business konzultanta, ktorý nám môže pomôcť zlepšiť procesy pre našich klientov, ktorí sú z oblasti zdravotníctva (nemocnice, ambulancie atď).
Úspešný kandidát na túto pozíciu bude partnerom s výkonným vedením na strane klienta, aby vypracoval odporúčania na zvýšenie efektivity a navrhoval zmeny v IT systémoch.

Bussiness konzultanti poskytujú analýzu existujúcich postupov spoločnosti v danej doméne a poskytujú odporúčania na zlepšenie pre pridelených zákazníkov. Prevažne sa špecializujú na jednu konkrétnu oblasť.
Hlavné očakávania od business konzultanta sú znalosti vo zverenej oblasti, prinášanie nových inovatívnych riešení s cieľom urýchlenia alebo zefektívnenia činností v businesse.

• Riadi sa pokynmi Projektového manažéra podľa alokácií na projektoch, rieši pridelené úlohy;
• Má široké znalosti vo zverenej doméne;
• Zhromažďuje informácie o klientovi z jeho business-u rôznymi metódami
• Identifikuje nové možnosti na rozvoj obchodu u daného zákazníka
• Prezentuje u zákazníka identifikované možnosti na zlepšenie
• Vypracováva bussiness plány na realizáciu navrhovaných zlepšení
• Komunikuje so zástupcami zákazníka pri tvorbe špecifikácie požiadaviek vrátane prezentácií navrhovaného riešenia:
o Pripomienkuje požiadavky na rozšírenie funkcionality (otázky, zdroje, akceptačné kritériá, podklady a vstupy od zákazníka),
o Pripravuje štúdie realizovateľnosti v určenej šablóne (najmä identifikuje nedeliteľné funkčné požiadavky, popíše spôsob riešenia a vypracuje odhad prácnosti),
o Zodpovedá za to, aby funkčné požiadavky boli reálnym obrazom požiadaviek zákazníka;
• Navrhuje riešenie incidentov za účelom čo najrýchlejšieho obnovenia poškodenej služby:
o pri riešení komunikuje so zadávateľom hlásenia a informuje ho o postupe riešenia a zisteniach jasne a zrozumiteľne,
o v prípade potreby konzultuje s vývojovým tímom, informačno-komunikačnými technológiami (IKT) alebo architektom za daný komponent či produkt;
• Pripravuje Detailné funkčné špecifikácií (DFŠ), navrhuje intuitívne a používateľsky príjemné grafické rozhranie v súlade s internými štandardami a aktuálnym stavom používaných technológií, navrhuje dátový model, tok obrazoviek a funkcionalitu podľa jednotlivých identifikovaných prípadov použitia;
• Vytvára a aktualizuje dokumentáciu k produktom;
• Vytvára analýzu hrozieb a rizík pri implementácii a zavedení ním špecifikovaného systému;
• Stanovuje časovú a zdrojovú náročnosť navrhovaného riešenia vo fáze prípravy Štúdie realizovateľnosti a v fáze prípravy a finalizácie DFŠ, v prípade potreby konzultuje časové náročnosti s budúcimi riešiteľmi a/alebo architektom;
• Podieľa sa na príprave Testovacích scenárov pre overenie funkcionalít riešenia v súlade s funkcionalitou podľa DFŠ a v súlade akceptačnými kritériami z požiadavky na zmenu alebo rozšírenie funkcionality;
• Zodpovedá za dodržiavanie štandardov pre návrh UI a UX;
• Podieľa sa na testovaní funkčnosti navrhovaného riešenia s pohľadu splnenia akceptačných kritérií;
• Realizuje iné súvisiace úlohy podľa dohody s nadriadeným.

PONÚKAME VIAC
Niektoré benefity sú nevyčísliteľné – napríklad skvelý kolektív založený na úprimných priateľstvách. Okrem toho ponúkame know-how a pomoc od ľudí, ktorí sú v danej oblasti naozaj odborníci a je radosť sa od nich učiť.
ŽIVOT MIMO PRÁCE
Samozrejme, uvedomujeme si, že naši ľudia majú aj život mimo práce, a preto sa snažíme neustále rozširovať ponuku našich benefitov, ktoré by mohli využiť vo voľnom čase. Najviac milovaným benefitom je zrejme Multisport karta, vďaka ktorej majú naši zamestnanci otvorené dvere do fitness centier, športovísk a wellnessov po celom Slovensku. Po športe sa môžu objednať napríklad aj na masáže zdarma.
PRUŽNÁ PRACOVNÁ DOBA
Ak sa niekomu predsa len ťažko vstáva, môže štyrikrát do mesiaca využiť možnosť pracovať z domu. Lepšie je však prísť do práce, pretože tam na každého čaká čerstvé ovocie, neobmedzený pitný režim a občas aj nejaké špeciálne prekvapenia.
NA ZDRAVÍ SI DÁVAME ZÁLEŽAŤ
Dvakrát do roka dodatočne prispievame zamestnancom na zdravý životný štýl.
No ak niekto predsa len ochorie, určite rád využije zľavy v celej sieti lekární Dr. Max
a polikliník ProCare.
BENEFITY NAD RÁMEC ZÁKONA
mediworx rád prispieva, napríklad aj na stravné lístky nad rámec zákona,
ba dokonca aj do III. piliera. Už máme zapísanú celú stranu benefitov a to sme ešte
nespomenuli všetky ďalšie zľavy, ktoré máme na printové médiá, autá, pozemky,
či sushi... O všetky tieto výhody sa však radi podelíme s každým, kto sa stane
súčasťou mediworxu :)

Ak to bude v našich silách, pokúsime sa odpísať všetkým uchádzačom. V prípade, že Vám neodpíšeme, je veľmi pravdepodobné, že ste u nás neprešli prvým kolom - odhad vhodnosti kandidáta na osobné stretnutie na základe životopisu (pracovné skúsenosti, technologické/procesné znalosti).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- 5 rokov ako konzultant, analytická prax vítaná, znalosť healthcare
- UML, EA, modelovanie, znalosť nemocníc, znalosť IT
- Extrovetný typ pre komunikáciu so zákazníkom s analytickým myslením
- Ochota cestovať, Košice, Brno atď.

• Aktívny a inovatívny prístup k práci;
• Dôslednosť pri práci a overovanie detailov navrhovaných riešení;
• Vlastná aktivita pri pozitívnej modifikácii požiadaviek a komunikácii so zákazníkom;
• Profesionálne vystupovanie pri komunikácii.

mediworx software solutions, a.s. je IT spoločnosť zameraná na poskytovanie softvérových riešení so špecializáciou na zdravotníctvo. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2006.

Niekoľkoročné skúsenosti pri vývoji a prevádzke informačných systémov pretavujeme do našich riešení. Stabilný tím považujeme za jeden z najdôležitejších pilierov spoločnosti.

Na to, aby sme si mohli udržať vysokú úroveň našich služieb, potrebujeme šikovných ľudí s potenciálom prinášať pridanú hodnotu. Preto vyberáme odborníkov s pravými ľudskými hodnotami. Sídlime v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3103678  Dátum zverejnenia: 21.8.2017