Network Specialist

mediworx software solutions, a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administrácia LAN/WAN siete spoločnosti a zákazníkov vrátane vysoko dostupných riešení
• Návrhy architektúr a riešení v rámci rozvoja siete spoločnosti aj zákazníkov
• Samostatné riešenie technických problémov
• Komunikácia s internými i externými zákazníkmi
• Monitoring sietí, ich optimalizácia a automatizácia
• Tvorba dokumentácie

S čím budeš pracovať:
• LAN/WAN
• Cisco produkty
• Fortinet, Netscaler, F5 a pod.
• Cisco IOS, práca na príkazovom riadku
• Protokoly (DNS, NTP, SMTP, HTTP/S, atď..)
• balancing, firewall security, VPN

U nás určite využiješ:
• Výborné komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme
• Zodpovedný prístup k práci, flexibilita
• Skúsenosť s používaním unixových nástrojov
• Schopnosť pracovať v dynamickom prostredí na stále nových úlohách
• Ochota sa ďalej vzdelávať
• Aspoň 5 rokov skúseností v oblasti sietí (čo najkomplexnejšie)

Ak si sa doteraz nestretol/la so všetkým, čo potrebujeme, nevadí. Budeš mať priestor sa toto všetko naučiť. Dôležitý je Tvoj prístup k práci a to, že chceš.

PONÚKAME VIAC
Niektoré benefity sú nevyčísliteľné – napríklad skvelý kolektív založený na úprimných priateľstvách. Okrem toho ponúkame know-how a pomoc od ľudí, ktorí sú v danej oblasti naozaj odborníci a je radosť sa od nich učiť.
ŽIVOT MIMO PRÁCE
Samozrejme, uvedomujeme si, že naši ľudia majú aj život mimo práce, a preto sa snažíme neustále rozširovať ponuku našich benefitov, ktoré by mohli využiť vo voľnom čase. Najviac milovaným benefitom je zrejme Multisport karta, vďaka ktorej majú naši zamestnanci otvorené dvere do fitness centier, športovísk a wellnessov po celom Slovensku. Po športe sa môžu objednať napríklad aj na masáže zdarma.
PRUŽNÁ PRACOVNÁ DOBA
Ak sa niekomu predsa len ťažko vstáva, môže štyrikrát do mesiaca využiť možnosť pracovať z domu. Lepšie je však prísť do práce, pretože tam na každého čaká čerstvé ovocie, neobmedzený pitný režim a občas aj nejaké špeciálne prekvapenia.
NA ZDRAVÍ SI DÁVAME ZÁLEŽAŤ
Dvakrát do roka dodatočne prispievame zamestnancom na zdravý životný štýl.
No ak niekto predsa len ochorie, určite rád využije zľavy v celej sieti lekární Dr. Max
a polikliník ProCare.
BENEFITY NAD RÁMEC ZÁKONA
mediworx rád prispieva, napríklad aj na stravné lístky nad rámec zákona,
ba dokonca aj do III. piliera. Už máme zapísanú celú stranu benefitov a to sme ešte
nespomenuli všetky ďalšie zľavy, ktoré máme na printové médiá, autá, pozemky,
či sushi... O všetky tieto výhody sa však radi podelíme s každým, kto sa stane
súčasťou mediworxu :)

Ak to bude v našich silách, pokúsime sa odpísať všetkým uchádzačom. V prípade, že Vám neodpíšeme, je veľmi pravdepodobné, že ste u nás neprešli prvým kolom - odhad vhodnosti kandidáta na osobné stretnutie na základe životopisu (pracovné skúsenosti, relevantné network znalosti).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

mediworx software solutions, a.s. je IT spoločnosť zameraná na poskytovanie softvérových riešení so špecializáciou na zdravotníctvo. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2006.

Niekoľkoročné skúsenosti pri vývoji a prevádzke informačných systémov pretavujeme do našich riešení. Stabilný tím považujeme za jeden z najdôležitejších pilierov spoločnosti.

Na to, aby sme si mohli udržať vysokú úroveň našich služieb, potrebujeme šikovných ľudí s potenciálom prinášať pridanú hodnotu. Preto vyberáme odborníkov s pravými ľudskými hodnotami. Sídlime v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2329964  Dátum zverejnenia: 17.4.2018