Hľadáme do tímu Senior .Net Programátorov

mediworx software solutions, a.s.

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nechceš byť len súčasťou masy, osobným č. 1329, ale chceš zohrávať kľúčovú rolu v našich IT projektoch?

Si organizmus, ktorý mení kofeín na software?

Píšeš kód, ktorý beží?

Poď k nám a staň sa súčasťou IT projektov v sektore zdravotníctva a zdravotných poisťovní. Pošli svoje CV a my ti povieme, ako ťa vieme zapojiť do nášho tímu!

Čo by si mal/a vedieť o tejto ponuke? Týka sa ASP.Net, C#.

Konkrétne tento programátor:
• Implementuje funkcionality alebo celé moduly aplikácií podľa popisov a zadaní v Pracovných príkazoch (WO) a v súlade s Detailnou funkčnou špecifikáciou (DFŠ);
• Pripomienkuje DFŠ z pohľadu použitej technológie, návrhov rozhraní a interakcie medzi systémami a systémom a používateľom;
• Počas implementácie priebežne dokumentuje vytváraný programový kód a dodržiava interné pokyny, pravidlá a metodiky dostupné pre danú platformu;
• Vytvára prehľadný programový kód podľa špecifikácie;
• Konzultuje postupy či zmeny s Architektom a/alebo Projektovým manažérom;
• Zúčastňuje sa pravidelných stretnutí projektového tímu (Stand-Up Meeting) a reportuje stav riešenia svojich úloh Projektovému manažérovi;
• Na požiadanie Projektového manažéra alebo Analytika pripravuje odhady prácnosti implementácie riešenia;
• Overuje výstupný kód na konzistentnosť a prítomnosť chýb (Unit tests);
• Pri vytváraní programového kódu dbá na bezpečnosť dát;
• Realizuje iba schválené zmeny;
• Pripravuje programové patche pre odstránenie chýb v programovom kóde;
• Optimalizuje programový kód tak, aby jeho vykonávanie zbytočne nezaťažovalo systémové zdroje a aby bol kód vykonávaný optimálne;
• Realizuje iné súvisiace úlohy podľa dohody s nadriadeným.

• home office
• pružný pracovný čas
• vzdelávanie
• pitný režim na pracovisku
• káva, čaj, cukor, mlieko na pracovisku, ovocie raz týždenne, food day raz mesačne
• stravné nad rámec zákona
• dodatočný príspevok na zdravú stravu a zdravý životný štýl - 2krát ročne
• príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
• masáže zdarma
• zľavy na vybrané produkty a služby
• športové aktivity
• teambuildingy a eventy
• CSR aktivity
• priestor na realizáciu vlastných nápadov

SPOLOČNOSŤ SI VYHRADZUJE PRÁVO KONTAKTOVAŤ A VYROZUMIEŤ LEN TÝCH UCHÁDZAČOV, KTORÍ SPĹŇAJÚ POŽIADAVKY A KTORÝCH SA ROZHODNE NA ZÁKLADE PROFILU POSUNÚŤ DO UŽŠIEHO VÝBERU. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

ASP.NET - pokročilý
C# - pokročilý

Počet rokov praxe

3

• aktívny, inovatívny a zodpovedný prístup k práci
• dôslednosť pri práci a overenie detailov navrhovaných riešení
• preberanie zodpovednosti
• tímová práca
• hľadáme skúseného programátora s praxou minimálne 3 roky ideálne do KE, je tu však aj možnosť využiť pobočku v BA, či externú spoluprácu z pohodlia Vášho domova

mediworx software solutions, a.s. je IT spoločnosť zameraná na poskytovanie komplexných softvérových a hardvérových riešení so špecializáciou na zdravotníctvo a poisťovníctvo. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2006. Spolu s dodávkami riešení na kľúč poskytujeme našim partnerom konzultácie v oblasti IT technológií.

Poslaním spoločnosti je navrhovanie komplexných riešení a neustálym zlepšovaním našich produktov realizovať idey a plniť potreby našich zákazníkov.

Niekoľkoročné skúsenosti pri vývoji a prevádzke informačných systémov pretavujeme do našich riešení. Stabilný tím považujeme za jeden z najdôležitejších pilierov spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Grominová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2287787   Dátum zverejnenia: 18.11.2016