Absolventská prax - Asistentka v IT spoločnosti

mediworx software solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
marec 2015
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle § 51 zákona č. 5/2004 Z.z. o služ. zamest.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexné zabezpečenie chodu recepcie spoločnosti
• asistentská podpora pre pracovníkov spoločnosti a back office
• objednávanie spotrebného materiálu
• evidencia došlých faktúr do určenej internej aplikácie
• preberanie a evidencia došlej a odoslanej pošty
• scanovanie a archivácia zmlúv

• práca v mladom dynamickom kolektíve
• možnosť nadobudnutia pracovných skúseností office managementu v IT spoločnosti

• Uchádzač musí byť vedený v evidencii ako uchádzač o voľné pracovné miesto na ÚPSVaR v Bratislave minimálne 2 mesiace, mladší ako 26 rokov veku, ktorý ukončil príslušným stupňom vzdelania sústavnú prípravu na povolanie v dennej forme štúdia pred menej ako dvomi rokmi a od jej ukončenia nemal pravidelne platené zamestnanie.

• Absolventská prax sa riadi podľa § 51 zákona č. 5/2004 Z.z. o služ. zamest.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gymnázium, obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť
• zodpovednosť
• orientácia na detial

mediworx software solutions, a.s. je IT spoločnosť zameraná na poskytovanie softvérových riešení so špecializáciou na zdravotníctvo. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2006.

Niekoľkoročné skúsenosti pri vývoji a prevádzke informačných systémov pretavujeme do našich riešení. Stabilný tím považujeme za jeden z najdôležitejších pilierov spoločnosti.

Na to, aby sme si mohli udržať vysokú úroveň našich služieb, potrebujeme šikovných ľudí s potenciálom prinášať pridanú hodnotu. Preto vyberáme odborníkov s pravými ľudskými hodnotami. Sídlime v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2019777  Dátum zverejnenia: 19.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle § 51 zákona č. 5/2004 Z.z. o služ. zamest.