Volné pozice pro lékaře (m/ž), Německo

Meditrine Personalberatung

Místo práce
Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
3900 - 10000 EUR/měsíc, dle kvalifikace a zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Meditrine Personalberatung je společnost se sídlem ve Stuttgartu zaměřená na personální poradenství ve zdravotnictví.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• bezplatné poradenství a diskrétnost při celém procesu vyhledávání nové pozice v Německu
• zastoupení při komunikaci s klienty a vyjednávání smluvních podmínek
• podporu při vyřizování potřebných povolení a překladu požadovaných dokumentů
• komplexní školení, která Vás přípraví na vykonávání pracovní činnosti i život v Německu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Pro naše německé klienty hledáme lékaře/ky na volné pozice specialistů i sekundárních lékařů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• ukončené vysokoškolské vzdělání, titul MUDr.
• kvalifikace a zkušenosti dle hledané pozice
• pokročilá znalost německého jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Meditrine Personalberatung je německá společnost zaměřená na personální poradenství ve zdravotnictví.

Pro naše klienty hledáme lékaře/ky na volné pracovní pozice specialistů i sekundárních lékařů dle Vašich zkušeností a požadavků.

Našim kandidátům nabízíme profesionální služby při vyhledávání vhodné pracovní pozice, podporu při komunikaci s německými klienty a úřady a zastoupení při získávání potřebných pracovních povolení. Kromě toho jsme specialisté na coaching zdravotnického personálu, který Vás připraví na výkon zdravotnického povolání a život v Německu. Výhodou je i naše dlouholetá osobní zkušenost.
ID: 1804876  Dátum zverejnenia: 17.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3900 - 10000 EUR/měsíc, dle kvalifikace a zkušeností