Produktový špecialista pre anestézu a JIS

MEDITRADE spol. s r. o.

Miesto práce
Levočská 1, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
• starostlivosť o portfólio a kompletný sortiment produktov pridelenej oblasti s dohľadom nad celým územím SR a vymedzeným regiónom západného Slovenska, BA.
• aktívna účasť na vytváraní plánu, obchodných, vzdelávacích a marketingových aktivitách v oblasti anestéza a JIS
• vyhľadávanie nových odberateľov a nových možností uplatnenia na trhu
• aktívna účasť na marketingových aktivitách a prezentáciách v danom teritóriu, účasť na kongresoch, výstavách a lokálnych podujatiach
• rozširovanie okruhu odborných vedomostí o výrobkoch a odvetviach zdravotníctva
• kontaktovanie zákazníkov za účelom prezentácie produktov, príjmu objednávok, aktualizovania cenníkov, zisťovania spokojnosti a potrieb odberateľov s poskytovanými službami
• vypracovanie analýz a prehľadov vo forme tabuliek, grafov a prezentácií
• participovanie pri verejnom obstarávaní

• Zaujímavá a dynamická práca
• Možnosť odborného rozvoja a vzdelávania
• Stabilná práca v dobrom kolektíve
• Jazykové vzdelávanie

Vaše CV a motivačný list zasielajte v slovenskom a anglickom jazyku na email: [email protected],
do predmetu uveďte „Produktový špecialista“.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický/medicínsky odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• SŠ/VŠ vzdelanie ideálne v technickej alebo medicínskej oblasti
• Min. 3 roky praxe v oblasti obchod so zameraním na uvedenú špecializáciu
• Výborné prezentačné a organizačné zručnosti
• Znalosti/skúsenosti z oblasti zdravotníctva
• Pozitívne myslenie, orientácia na výsledok
• Proaktívny prístup, schopnosť prinášať nové nápady
• Práca v tíme
• Odolnosť voči stresu
• AJ pokročilý
• Iný jazyk výhodou (NJ, RJ)
• Microsoft Office – pokročilý
• SAP – výhodou

MEDITRADE spol. s r. o. bola založená v roku 1991. Zaoberá sa veľkodistribúciou zdravotníckych výrobkov, odborným poradenstvom v oblasti ich aplikácie a výrazne prispieva k rozvoju nefarmakologickej liečby srdcovo-cievnych ochorení na Slovensku.
Spoločnosť, je lídrom v oblasti distribúcie a poradenstva zdravotníckych pomôcok pre nefarmakologickú liečbu srdcovo-cievnych ochorení.
Spolupracuje so zdravotníckymi zariadeniami na území celého Slovenska a pôsobí aj v Českej republike, na Ukrajine a v Poľsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2419779  Dátum zverejnenia: 2.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou