Lékaři FBLR (více pozic)

MEDITERRA s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ZÁSTUPCE PRIMÁŘE REHABILITACE

Náplň práce a odpovědnosti:
- aktivní činnost rehabilitačního lékaře
- podíl na řízení lůžkové i ambulantní rehabilitace
- spoluodpovědnost za kvalitu poskytované péče a ekonomické výsledky úseku

Požadujeme:
- specializovanou způsobilost v oboru rehabilitační a fyzikální medicína
- praxe ve vedoucí pozici výhodou
- organizační a manažerské schopnosti, zodpovědnost, schopnost určovat priority
- komunikativní znalost AJ

Nabízíme:
- možnost seberealizace ve vedení pracoviště poskytující komplexní rehabilitační péči
- podporu odborného i osobního rozvoje
- zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity

LÉKAŘ NA ODDĚLENÍ REHABILITACE

Náplň práce:
- práce lékaře na lůžkách následné rehabilitační péče

Požadujeme:
- specializovanou způsobilost v oboru rehabilitační a fyzikální medicína nebo alespoň ukončený základní kmen

Nabízíme:
- práci na plný úvazek, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
- možnost seberealizace a profesního růstu

Na uvedené pozice možný nástup IHNED nebo dle dohody.

Strukturované profesní životopisy zasílejte, prosím, kliknutím na "ODPOVĚDĚT".

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2095521  Dátum zverejnenia: 24.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.