Kuchár na Grill

MEDITERAN, s.r.o.

Miesto práce
historické centrum, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2000 EUR/mesiac, Možnosť kariérneho a platového rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamického človeka na pozíciu GRILL MAJSTER do našej úspešnej talianskej reštaurácie KOGO. Náplňou práce je grilovanie rýb, morských plodov a steakov.
Naša reštaurácia je otvorená už 12 rokov a podľa rebríčka TREND TOP REŠTAURÁCIE patrí hneď od začiatku medzi TOP 15 reštaurácii na Slovensku.

Kvalitná zamestnanecká strava, slušní majitelia. Dobre zavedený systém a kolektív.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať výlučne e-mailom.
Telefonické a osobné žiadosti o prácu nebudú akceptované.
Vždy dostávame veľmi veľa žiadostí, na ktoré nie sme vždy schopní reagovať. Ak spĺňate podmienky, budeme Vás čo najskôr kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

vyučenie v odbore

Prax na pozícii/v oblasti

prax ako kuchár minimálne 3 roky

Počet rokov praxe

1

Hľadáme zanieteného človeka, ktorý rád varí. Skúsenosti s prácou v zahraničí sú výhodou. Prax s prácou na grile aspoň 2 roky, prax v odbore minimálne 5 rokov.

Dobre zavedená reštaurácia KOGO & D.Steakhouse v historickom centre Bratislavy, stabilný kolektív.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2840006  Dátum zverejnenia: 5.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR/mesiac, Možnosť kariérneho a platového rastu