Kuchár studenej kuchyne

MEDITERAN, s.r.o.

Miesto práce
historické centrum, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1100 EUR/mesiac, možnosť kariérneho a platového rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamického človeka na pozíciu STUDENÁ KUCHYŇA, ktorý rád varí a chce sa zapojiť do rozbehnutého, dobre fungujúceho systému a kolektívu rodinnej reštaurácie D.STEAKHOUSE. Naša reštaurácia je otvorená už 4 rok a podľa TREND TOP REŠTAURÁCIE patrí hneď od začiatku medzi TOP 10-15 na Slovensku. Pravidelne u nás hosťujú zahraniční kuchári, od ktorých sa dá vždy niečo naučiť. Ako majitelia vedieme našu reštauráciu ako rodinnú reštauráciu, každý deň sme v nej a snažíme čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom aj našim ľuďom. Sme osobitne hrdí na náš stabilný kolektív, veľa z našich ľudí je s nami od úplného začiatku, za čo im veľmi ďakujeme.

Kvalitná zamestnanecká strava, slušní majitelia každý deň osobne prítomní v reštaurácii. Dobre zavedený systém a dobrý kolektív.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať výlučne e-mailom.
Telefonické a osobné žiadosti o prácu nebudú akceptované.
Vždy dostávame veľmi veľa žiadostí, na ktoré nie sme vždy schopní reagovať. Ak spĺňate podmienky, budeme Vás čo najskôr kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

vyučenie v odbore

Počet rokov praxe

1

Hľadáme zanieteného človeka, ktorý rád varí. Skúsenosti s prácou v zahraničí sú výhodou.

Dobre zavedená reštaurácia KOGO & D.Steakhouse v historickom centre Bratislavy, stabilný kolektív.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2839997  Dátum zverejnenia: 10.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 EUR/mesiac, možnosť kariérneho a platového rastu