Lekár - urológ

  • Miesto práce: Nemocničná, a.s., Duklianskych hrdinov 34, Malacky
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Poskytovať špecializovanú starostlivosť v rozsahu príslušnej špecializácie
  • Samostatne vykonávať preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore
(na posilnenie teamu hľadáme ďalšieho lekára)

Iné výhody

  • stabilné postavenie spoločnosti v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení,
  • korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa,
  • systém zamestnaneckých výhod a benefitov,
  • príspevok zamestnávateľa na DDS,
  • podpora ďalšieho vzdelávania,
  • plná podpora v špecializačnom štúdiu,
  • príjemné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekárska fakulta, špecializácia v uvedenom odbore, I. atestácia podmienkou

  • ukončené špecializačné štúdium
  • flexibilita
  • pro-klientský prístup
  • vysoká odbornosť
  • pracovné nasadenie
  • záujem o odborný a osobnostný rast

Sme MEDIREX GROUP - skupina spoločností, ktorá vytrvalo a dlhodobo rozvíja oblasť zdravotníctva. Na Slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 15 rokov. Vďaka našej jedinečnej odbornosti a širokému pôsobeniu v oblasti zdravotnej starostlivosti sme sa stali významným partnerom zdravotných poisťovní. Pomáhame lekárom v starostlivosti o zdravie ich pacientov, sami poskytujeme zdravotnú starostlivosť a svojimi aktivitami podporujeme aj vzdelávanie v zdravotníctve.
Naša firemná kultúra je založená na dôveryhodnom partnerstve. Tímová práca a entuziazmus patria k našim silným stránkam. Vďaka nášmu strategickému partnerovi - Laboratória Limbach v Heidelbergu - si udržujeme vedúce postavenie na trhu, ako aj rozvíjame svoju odbornosť medzi krajinami na európskej úrovni.
Prijmi výzvu pracovať pre nás a spoločne sa podieľať na dynamickom raste skupiny spoločností Medirex Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Adresa spoločnosti

Medirex Servis, s.r.o.,
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marek Poisel
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2812430   Dátum zverejnenia: 15.11.2016