Masér (6 hodín/denne)

  • Miesto práce: SENIOR, n.o., Modra, Vajanského 1, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 01.11.2015
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • klasické masáže

Iné výhody

Stabilné postavenie spoločnosti v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení.
Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu.
Korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa.
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov.
Príspevok zamestnávateľa na DDP.
Podpora ďalšieho vzdelávania
Príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SZŠ, odbor masér

Samostatnosť
Zodpovednosť
Prax na podobnej pracovnej pozícii aspoň 1 rok výhodou

Sme MEDIREX GROUP - skupina spoločností, ktorá vytrvalo a dlhodobo rozvíja oblasť zdravotníctva. Na Slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 15 rokov. Vďaka našej jedinečnej odbornosti a širokému pôsobeniu v oblasti zdravotnej starostlivosti sme sa stali významným partnerom zdravotných poisťovní. Pomáhame lekárom v starostlivosti o zdravie ich pacientov, sami poskytujeme zdravotnú starostlivosť a svojimi aktivitami podporujeme aj vzdelávanie v zdravotníctve.
Naša firemná kultúra je založená na dôveryhodnom partnerstve. Tímová práca a entuziazmus patria k našim silným stránkam. Vďaka nášmu strategickému partnerovi - Laboratória Limbach v Heidelbergu - si udržujeme vedúce postavenie na trhu, ako aj rozvíjame svoju odbornosť medzi krajinami na európskej úrovni.
Prijmi výzvu pracovať pre nás a spoločne sa podieľať na dynamickom raste skupiny spoločností Medirex Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Svoje odborné štruktúrované životopisy a žiadosti o prijatie do zamestnania zasielajte v slovenskom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v zaslaných dokladoch za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pozíciu v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú do jedného mesiaca od skončenia výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Adresa spoločnosti

MEDIREX GROUP
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2707614   Dátum zverejnenia: 14.11.2016