Kuchár

  • Miesto práce: Nemocničná, a.s., Duklianskych hrdinov 34, Malacky
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď, príp.dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečuje výrobu jedál (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera) podľa jedálneho lístka, výkazu spotreby potravín a vhodného technologického postupu jednotlivých druhov diét
  • starostlivosť o riadne uskladnenie a ošetrenie prevzatých potravín, ich hygienické a hospodárne spracovanie
  • vydávanie stravy
  • ukladanie vzoriek jedál podľa požiadaviek hygienických noriem
  • kontrola prevádzky pri odchode

Iné výhody

  • stabilné postavenie spoločnosti v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení
  • korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
  • systém zamestnaneckých výhod a benefitov
  • príspevok zamestnávateľa na DDS
  • príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučený kuchár

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

  • prax v odbore minimálne 2 roky je podmienkou
  • výučný list v odbore je podmienkou
  • pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam,
  • zodpovednosť a spoľahlivosť,
  • korektnosť a lojálnosť voči zamestnávateľovi

Sme MEDIREX GROUP - skupina spoločností, ktorá vytrvalo a dlhodobo rozvíja oblasť zdravotníctva. Na Slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 15 rokov. Vďaka našej jedinečnej odbornosti a širokému pôsobeniu v oblasti zdravotnej starostlivosti sme sa stali významným partnerom zdravotných poisťovní. Pomáhame lekárom v starostlivosti o zdravie ich pacientov, sami poskytujeme zdravotnú starostlivosť a svojimi aktivitami podporujeme aj vzdelávanie v zdravotníctve.
Naša firemná kultúra je založená na dôveryhodnom partnerstve. Tímová práca a entuziazmus patria k našim silným stránkam. Vďaka nášmu strategickému partnerovi - Laboratória Limbach v Heidelbergu - si udržujeme vedúce postavenie na trhu, ako aj rozvíjame svoju odbornosť medzi krajinami na európskej úrovni.
Prijmi výzvu pracovať pre nás a spoločne sa podieľať na dynamickom raste skupiny spoločností Medirex Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Svoje odborné štruktúrované životopisy a žiadosti o prijatie do zamestnania zasielajte v slovenskom jazyku.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti za účelom spracovania pre potreby výberu inzerovanej pracovnej pozície v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú do jedného mesiaca od skončenia výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 24 dní)

Adresa spoločnosti

Nemocnica Malacky
Duklianskych hrdinov 34
90122 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Arpášová
Tel.: +421342829138
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2639721   Dátum zverejnenia: 14.11.2016