Zdravotnícky laborant pre Odd. klinickej biochémie

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galvaniho 17/C, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonáva základné a zložité klinicko-biochemické laboratórne vyšetrenia:
  • je zodpovedný za správne vykonanie analytických postupov na pridelenom úseku klinickej biochémie
  • robí analýzy biologického materiálu na základe presne pripravených a dodržiavaných postupov nachádzajúcich sa na jednotlivých pracovných miestach
  • ovláda bežnú aj zložitú analytickú techniku (analyzátory na stanovenie základných biochemických a imunochemických parametrov, na stanovenie glukózy, ABR, ELFO, ap.)
  • pripravuje roztoky a chemikálie potrebné k analýzam, pokiaľ je to potrebné
  • robí posúdenie parametrov vnútornej kontroly analytickej spoľahlivosti
  • podľa potrieb sa zúčastňuje ústavných pohotovostných služieb
  • zúčastňuje sa školiacich akcií v podobe seminárov, školiacich miest, apod.
  • podieľa sa na administratívnej činnosti oddelenia

Iné výhody

  • stabilné postavenie zamestnávateľa v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení,
  • možnosť ďalšieho profesionálneho a odborného rastu!,
  • korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa,
  • systém zamestnaneckých výhod a benefitov,
  • príspevok zamestnávateľa na DDS,
  • podpora ďalšieho vzdelávania,
  • príjemné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Podľa Nariadenia vlády o kvalifikačných predpokladoch musia mať zdravotnícki laboranti v medicínskom laboratóriu ako vzdelanie výlučne: SZŠ v odbore zdrav.laborant, alebo VŠ v odbore Laboratórne vyšetrovacie metódy. PŠŠ je vítané.

  • prax v laboratóriu je výhodou
  • vzťah k práci v laboratóriu,
  • pozitívny vzťah k výpočtovej technike a laboratórnym prístrojom,
  • samostatnosť, spoľahlivosť,
  • ochota podieľať sa na rozvoji spoločnosti,
  • ochota vzdelávať seba, ako aj spolupracujúci personál.

Sme MEDIREX GROUP - skupina spoločností, ktorá vytrvalo a dlhodobo rozvíja oblasť zdravotníctva. Na Slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 15 rokov. Vďaka našej jedinečnej odbornosti a širokému pôsobeniu v oblasti zdravotnej starostlivosti sme sa stali významným partnerom zdravotných poisťovní. Pomáhame lekárom v starostlivosti o zdravie ich pacientov, sami poskytujeme zdravotnú starostlivosť a svojimi aktivitami podporujeme aj vzdelávanie v zdravotníctve.
Naša firemná kultúra je založená na dôveryhodnom partnerstve. Tímová práca a entuziazmus patria k našim silným stránkam. Vďaka nášmu strategickému partnerovi - Laboratória Limbach v Heidelbergu - si udržujeme vedúce postavenie na trhu, ako aj rozvíjame svoju odbornosť medzi krajinami na európskej úrovni.
Prijmi výzvu pracovať pre nás a spoločne sa podieľať na dynamickom raste skupiny spoločností Medirex Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Adresa spoločnosti

Medirex Servis, s.r.o.,
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marek Poisel
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2588558   Dátum zverejnenia: 29.11.2016