Medical / Sales Representative

MEDIREL-SLOVAKIA, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000 Eur + % z obratu v regióne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

farmaceutická spoločnosť MEDINDEX Pharmaceuticals (s centrálou v Prahe) hľadá na dlhodobú spoluprácu nových kolegov.
Staňte sa členom dynamického týmu zastupujúceho zahraničných partnerov a top prípravky zo skupiny liekov, zdravotníckych pomôcok a ďalšieho voľnopredajného sortimentu na českom a slovenskom trhu.
- odborná produktová prezentácia o liečivých prípravkoch smerom k odbornej verejnosti/klientom (lekári, lekárnici)
- denné návštevy cieľových klientov (lekári, lekárnici)
- vyhľadávanie a návštevy nových klientov
- plnohodnotný a kreatívny management zvereného regiónu
účasť na odborných firemných akciách a edukácii, organizácia odborných seminárov
- reporting (používanie firemného CRM)

- poskytneme služobný automobil a mobilný telefón - s možnosťou využívania na súkromné účely, tablet
- platená dovolenka
- možnosť profesijného rastu
- zaujímavá a samostatná práca s úspešným portfóliom registrovaných liekov
- adekvátne a motivujúce finančné ohodnotenie
- zaškolenie v odbornej problematike

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je farmaceutické, lekárske príp. prírodovedecké zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- príjemné a optimistické vystupovanie
- prirodzená schopnosť komunikácie
- výborné organizačné a prezentačné schopnosti
- cieľavedomosť a súťaživosť

Reprezentatívne zastúpenie celosvetovo pôsobiacich a na výskum orientovaných farmaceutických spoločností pre región SR a ČR so širokým portfóliom úspešných produktov. Za týmto účelom hľadáme kreatívnych a obchodne orientovaných spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2573713  Dátum zverejnenia: 20.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 Eur + % z obratu v regióne