Zdravotnictví & Moderní technologie - Obchodní zástupce

Medingo s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadavky

  • Rádi bychom mezi sebou uvítali kolegu s nadprůměrnými komunikačními a prezentačními schopnostmi.
  • Preferujeme kolegu, který je tvořivou, zodpovědnou a cílevědomou osobností, týmovým hráčem.
  • Cestování za lékaři v regionu pro Vás nesmí být překážkou.
  • Schopnost pracovat ve vysokém pracovním nasazení.
  • Velká časová flexibilita.
  • Chuť budovat mladou progresivní společnost.

Náplň práce

  • Budete prezentovat a prodávat naše vlastní hardwarová a softwarová řešení.
  • Vašimi partnery budou lékaři, sestry, polikliniky a nemocnice v příslušném regionu.
  • Součástí Vaší práce bude účast na odborných lékařských sympóziích a seminářích.
  • Budete lékařům pomáhat s výběrem vhodného IT vybavení a s nastavením jeho správy.
  • Budete spolupracovat na budování naší společnosti, její značky a spolu budeme tvořit její další směřování.
  • Samozřejmostí bude zodpovědnost za svoje rozhodnutí a obchodní vztahy, jednání v souladu se zájmy společnosti Medingo.
  • Podílení se na plánování činností a akcí na podporu prodeje.
  • Můžete se podílet na návrhu a tvorbě nových produktů.

Nabízíme

  • Atmosféru mladé společnosti s velkým potenciálem dalšího růstu.
  • Fixní plat + provize z prodeje.
  • Notebook a mobilní telefon.
  • Flexibilní pracovní doba s jasně definovanými pravidly.
  • Firemní vzdělávání.

Při odpovědi na inzerát nezapomeňte přiložit životopis a motivační dopis.

Informace o náboru

ID: 3141662  Dátum zverejnenia: 25.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.