Inštrumentárka, Plat 1000€

Mediklinik

Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Štiavnica, okres Krupina, okres Veľký Krtíš, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihned alebo podla dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Instrumentarka na operacnej sale v time troch instrumentarok na klinike v Leviciach. Pravidelny pracovny cas - od 8.00 do 15.30, od pondelka do piatku. Ziadne sluzby po veceroch ani cez vikend.
PLAT 1000.-

Zabezpecime aj ubytovanie v pripade potreby.
Moznost pracovat aj na ciastocny uväzok, ale minimalne 3 dni v tyzdni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná škola -inštrumentárka

Mediklinik posobi na Slovensku od roku 2003. Nase dve kliniky sa nachadzaju v Bratislave (Most pri Bratislave) a v Leviciach. Poskytujeme zdravotnu starostlivost v ramci jednodnovej chirurgie vo vsetkych chirurgickych odboroch.
www.mediklinik.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2230706  Dátum zverejnenia: 3.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac