Lekár - Fyziater a balneológ

MEDIFORM, s.r.o.

Cintorínska 20, 968 01 Nová Baňa, Banskobystrický kraj, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Levice, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lekára v odbore Fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia , samostatne pracujúceho v ambulancii. Pracovná doba od 07:00 do 15:30. Ponúkame kvalitne vybavené pracovisko , slušný plat a ústretový kolektív.

Bezplatné ubytovanie v areály polikliniky Mediform, s.r.o.
Bezplatná garáž pre motorové vozidlo.
Telefón.
Sociálne benefity spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Špecializácia z fyziatrie , balneológie a liečebnej rehabilitácie.

Príjemné vystupovanie
Odolnosť voči stresu
Ochota vzdelávať sa
Atestovaný lekár v príslušnej špecializácii podľa príl. Vyhl.101/2006 Z.z.

MEDIFORM, s.r.o., Nová Baňa - poskytovateľ zdravotnej starostlivosti so špecializáciami vnútorné lekárstvo, fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia, všeobecné lekárstvo, oftalmológia, otorinolaryngológia, chirurgia, pediatria, rádiológia , pracovisko spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3068334  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou