Vedúci mikrobiologického laboratória

MEDICPRODUCT, a.s. Lipany

Miesto práce
Kpt. Nálepku 2, 082 71 Lipany, Prešovský kraj
Termín nástupu
03.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, hlavné úlohy:
- dobudovanie mikrobiologického laboratória pre realizáciu skúšok podľa Ph. Eur.,
- mikrobiologická kontrola východiskových látok, medziproduktov a hotových prípravkov v rozsahu Ph. Eur.,
- organizácia práce v mikrobiologickom laboratóriu,
- vyhodnocovanie a kontrola výsledkov,
- identifikácie mikroorganizmov,
- dohľad nad dodržiavaním postupov,
- príprava štandardných pracovných postupov, validácia a kvalifikácia postupov a zariadení
- zavádzanie nových metód,
- znalosť správnej praxe v mikrobiologickom laboratóriu a pravidiel GMP.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o zaradenie do výberového konania,
- profesijný štruktúrovaný životopis,
- súhlas na spracovanie osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

mikrobiológia, biológia, veterinárne lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- Organizačné schopnosti.
- Schopnosť viesť a motivovať pracovný tím.
- Samostatnosť, zodpovednosť.
- Komunikatívnosť.

MEDICPRODUCT, a.s. je výrobná spoločnosť, ktorá svoje know-how postavila na výrobe suchých injekcií.
Výroba a kontrola kvality sú umiestnené v moderných priestoroch, ktoré sú v súlade s európskymi kritériami správnej výrobnej praxe (GMP) EÚ. Výrobné zariadenia a skúšobná laboratóriá firmy majú certifikát SVP a sú v súlade s platným vnútroštátnym právom a predpismi Európskej únie v oblasti výroby liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkov stravy.
V súčasnej dobe sme už na európskom trhu ako uznávaný farmaceutický výrobca suchých injekcií, kvapalných injekcií a špeciálnych infúznych roztokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2571287  Dátum zverejnenia: 20.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou