Pracovník Úseku zabezpečovania kvality

MEDICPRODUCT, a.s. Lipany

Miesto práce
Kpt. Nálepku 2, 082 71 Lipany, Prešovský kraj
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba, evidencia, distribúcia a archivácia dokumentácie pre systémy kvality,
- Koordinácia systému zmien, odchýlok a realizácie CAPA,
- Hodnotenie dodávateľov,
- Príprava ročných správ a hlásení v súlade s EU a národnou legislatívou
- Sledovanie legislatívnych zmien a zavádzanie do praxe,
- Spolupráca pri registračných, zmenových a schvaľovacích procesoch,
- Komunikácia so zmluvnými partnermi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia, Chémia, Biológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pracovné skúsenosti na podobnej pozícii s farmaceutickým zameraním vítané,
- Orientácia v príslušnej slovenskej a európskej legislatíve o liekoch výhodou
- Znalosti GMP pre výrobcov liekov
- Dobré komunikačné schopnosti
- Odolnosť voči stresu
- Systematickosť, samostatnosť, svedomitosť a zmysel pre detail

MEDICPRODUCT, a.s. je výrobná spoločnosť, ktorá svoje know-how postavila na výrobe suchých injekcií.
Výroba a kontrola kvality sú umiestnené v moderných priestoroch, ktoré sú v súlade s európskymi kritériami správnej výrobnej praxe (GMP) EÚ. Výrobné zariadenia a skúšobná laboratóriá firmy majú certifikát SVP a sú v súlade s platným vnútroštátnym právom a predpismi Európskej únie v oblasti výroby liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkov stravy.
V súčasnej dobe sme už na európskom trhu ako uznávaný farmaceutický výrobca suchých injekcií, kvapalných injekcií a špeciálnych infúznych roztokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2208692  Dátum zverejnenia: 2.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou