Obchodně-servisní manažer

Medicontur CZ s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
• Servis a údržba zdravotnických přístrojů
• Instalace a nastavování, instruktáž a školení užívání a běžné údržby
• Komunikace s klienty
• Získávání nových klientů
• Cestování v rámci celé ČR

POŽADAVKY:
• VŠ vzdělání směru elektrotechnika/biomedicína
• Pokročilou znalost anglického jazyka - přímá komunikace s holandskými výrobcem
• Znalost oftalmologie, přímá zkušenost se zdravotnickou technikou v oblasti oftalmologie preferenční výhodou
• Uvítáme praxi na obdobné pozici a/nebo v oblasti
• ŘP sk. B, připravenost často cestovat
• Analytické myšlení, konstruktivní přístup k řešení problémů/poruch
• Velmi dobré komunikační dovednosti, samostatnost

NABÍZÍME:
• Perspektivní práci ve společnosti se zahraničním zázemím
• Motivující finanční ohodnocení
• Samostatnost, zodpovědnost
• Zahraniční školení a tréninky
• Vlastní plánování cest a servisních zásahů
• Služební vůz, mobilní telefon, notebook

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 1882008  Dátum zverejnenia: 28.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.