Telefonista a administratívny pracovník

Mediconet Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Heydukova 12-14, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-telefonická komunikácia s klientmi počas celej pracovnej doby
-registrácia pacientov do systému
-objednávanie pacientov na termíny
-objednávanie pacientov do regionálnej siete - samoplatci
-vybavovanie telefonickej a emailovej komunikácie
-reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti
-aktualizovanie, kontrolovanie resp. potvrdzovanie termínov klientov
-administratíva
-zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení
-práca s informačnými systémami spoločnosti – administratívne spracúvanie údajov o klientovi
-práca s registračnou pokladnicou
-evidencia korešpondencie a jej distribúcia medzi jednotlivé oddelenia kliniky
-kopírovanie a scanovanie
-spolupráca s pracovníkmi administratívneho a organizačného celku spoločnosti v rozsahu určenom priamym nadriadeným

zamestnanecké benefity vo forme zdravotnej starostlivosti - Biela karta (aj pre rodinných príslušníkov), teambuildingy, poukážky do wellness, odmeny, Sick days, infúzna terapia vitamínom C, očkovanie proti chrípke, vitamínový balíček, príspevok na ošatenie a rôzne iné výhody.

Životopisy prosíme posielať na lucia.sokolova@mediconet a len tí uchádzači, ktorí spĺňajú všetky podmienky, pričom znalosť anglického jazyka je podmienkou, nakoľko má spoločnosť Mediconet aj zahraničných klientov. Oslovíme len vybraných uchádzačov, ostatným ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

call centrum

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného, precízneho, komunikatívneho, ochotného, slušného, pracovitého a nekonfliktného človeka, s dobrými organizačnými schopnosťami a takého, ktorý má rád prácu s ľuďmi.

Na Slovensku pôsobíme od roku 2009, kedy bola otvorená prvá a zatiaľ jediná poliklinika na „zelenej lúke“, v tom čase ešte pod značkou Medicover. Nájdete nás v centre Bratislavy, na Heydukovej ulici, kde sme sa presťahovali začiatkom roka 2014.
Mediconet je poskytovateľom nadštandardnej ambulantnej starostlivosti prostredníctvom vlastných a partnerských zdravotníckych zariadení.
Organizovaná lekárska starostlivosť, najmodernejšie prístrojové vybavenie, vysoká odbornosť personálu a individuálny prístup k našim klientom založený na partnerskom vzťahu - to všetko napĺňa naše poslanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2917085  Dátum zverejnenia: 2.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac