Čašník, barista v Domčeku Medická

Medická s.r.o.

Miesto práce
Polná ul., Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, príp. podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
3,30€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš čašník predáva a komunikuje s hosťami, aby vždy dostali to, o čo majú záujem, prípadne aj niečo na vyše. V rýchlom čase dostanú kvalitný servis a produkt. Je dôležité vedieť ku každému produktu pridať jeho príbeh, prípadne odporučiť niečo naviac. Naše produkty sú toho určite hodné.
Náš čašník je predovšetkým zodpovedný za to, aby sa hostia u nás cítili dobre - tomu patrí bezpodmienečne milá obsluha, servírovanie chutných koláčov a malých jedál, príprava osviežujúcich domácich limonád, výbornej kávy a nápojov - to všetko s veľkým úsmevom, na čas a správne podľa objednávky.

Zázemie prosperujúcej staromestskej kaviarne priamo v centre Bratislavy, v krásnom prostredí parku Medická záhrada.

Priateľská atmosféra mladého pracovného tímu.

Interný tréningový program.

Zľavy na kávičku a iné dobroty v kaviarni.

Tešíme sa Vášmu záujmu pracovať v Domčeku Medická. Prosíme, zašlite nám Váš životopis na [email protected]

Uchádzač o zamestnanie na konkrétnej zverejnenej pracovnej pozícii udeľuje spoločnosti Medická s.r.o. súhlas so spracovaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie do zamestnania podľa §11 ods.1 zákona č.122/2013 Z.z., za účelom výberového konania počas doby trvania výberového procesu. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v Domčeku Medická. Budeme kontaktovať a na osobné interview telefonicky pozývať len kandidátov, ktorí spĺňajú naše kritériá v rámci výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Hľadáme šikovných a entuziastických kolegov na doplnenie pracovného tímu v našej kaviarni aj bistre Domček Medická.

Náš nový kolega vie, že úsmev a mnoho malých detailov vytvára atmosféru podniku. Je schopný prekvapiť hostí lepším servisom, na aký sú bežne zvyknutí. Svojím vystupovaním vie prejavovať pohostinnosť a cíti zodpovednosť za identitu podniku. Dokáže sa správať milo a profesionálne aj počas rušnej prevádzky, aj keď má sám zlý deň. Má záujem, aby mali hostia skvelý dojem a vracali sa k nám opäť, aj s priateľmi :-).

Predpokladom pre uplatnenie sa a spokojnosť v práci je prax v gastro
prevádzke a záľuba komunikovať s ľuďmi. Uvítame človeka, ktorý je zhovorčivý, nezaskočí ho nával hostí a "nezbledne" pri objednávke v angličtine. Vie pracovať v tíme a podieľať sa na príjemnej a produktívnej pracovnej atmosfére. Rád sa učí nové veci a ochotne prijíma zodpovednosť.

Viac o nás sa dozviete na www.zmrzlinka.sk, www.domcekmedicka.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1833247  Dátum zverejnenia: 30.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,30€/hod