Sestra

Medicínske zariadenie Mlynská dolina s r.o.

Miesto práce
Staré Grunty 56, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
2.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 900€ brutto, podľa typu pracovného pomeru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie odbornej asistencie lekárovi
- starostlivosť o pacientov v ambulancii interných medicínskych odborov
- meranie vitálnych funkcií pacientov, odoberanie biologických vzoriek pacientov
- objednávanie pacientov na preventívne vyšetrenia
- poskytovanie neodkladnej zdravotnej starostlivosti a prvej pomoci pacientom
- vedenie zdravotnej dokumentácie pacientov
- zodpovednosť za plynulý a profesionálny chod ambulancie

- príjemné prostredie
- možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu
- balík benefitov

Poliklinika sa nachádza na konečnej autobusových liniek 31,39, dobrá dostupnosť a parkovanie. Pracovnú príležitosť po vzájomnom dohovore dávame aj záujemcom na rodičovskej dovolenke a dôchodcom. Bližšie informácie výhradne formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sestra v poliklinike - ambulantná zdravotná starostlivosť

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, zodpovednosť
- kultivovaný slovný prejav
- samostatnosť, vysoká profesionalita
- organizačné schopnosti
- dochvíľnosť, flexibilita
- diskrétnosť
- odolnosť voči stresu
- proklientsky prístup
- prax v ambulancii vítaná

Poskytovateľ ambulantnej zdravotnej starostlivosti POLIKLINIKA MLYNSKÁ DOLINA - neštátne zdravotnícke zariadenie. Poskytuje zdravotnú starostlivosť v primárnej starostlivosti o deti, dospelých, špecializovanej starostlivosti a v spoločných vyšetrovacích zložkách. Príležitosť ponúkame aj mamičkám na materskej dovolenke, dôchodcom v odbore, ktorí ovládajú prácu s PC.
Nájdete nás na stránke: www.klinikamd.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1842473  Dátum zverejnenia: 30.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 900€ brutto, podľa typu pracovného pomeru