Ihneď prijímame telefonických operátorov do zdravotníctva. www.medicarepro.sk

MediCare Pro, s. r. o.

Miesto práce
Zahradnícka 46, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše zdravotné stredisko je na trhu od roku 2010. Zaoberáme sa a smerujeme náš vývoj k prevencii už od úplného počiatku. Keďže rozširujeme a otvárame nové ambulancie pre veľký záujem ľudí o srdcovo-cievne vyšetrenie kde toto ochorenie sa stalo jednotkou úmrtnosti na Slovensku, preto ihneď prijímame TELEFONICKÝCH OPERÁTOROV, ktorých náplňou bude objednávať ľudí na srdcovo-cievne vyšetrenie. Pracovná doba bude od 8:00 hod do 12:00hod alebo od 12:00hod do 16:00hod,
4-hodinový úväzok. Požadujeme príjemné vystupovanie na telefonický rozhovor, komunikatívnosť. Zabezpečujeme bezplatné školenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť MediCare Pro, s. r. o. vznikla v roku 2010 ako neštátne zariadenie s cieľom pôsobiť na trhu zdravotníckych služieb a poskytovať nadštandardné zdravotné služby v oblasti ambulantnej starostlivosti. Špecializujeme sa na vyšetrenia kardiovaskulárneho systému, plastickej chirurgie a poradenstva zdravého životného štýlu.

www.medicarepro.sk , www.medicaretravel.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2865746  Dátum zverejnenia: 10.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750