Reagujte bez životopisu

Kuchár/ka - aj dôchodca - výpomoc 120€ deň v čistom

Medical Wellness Hotel Máj ***+, Espa Line, spol. s r.o.

Miesto práce
Hotel Maj, Hlboká, Piešťany
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
apríl - máj 2024
1 800 EUR/mesiacPonúkame 120 € za deň v ČISTOM v prípade víkendov a 12 hodinovej smeny. 80€ v čistom pri smene 6 - 14 hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • na smene s ďalším kuchárom a 2 pomocnými silami

- príprava jedál teplej a studenej kuchyne
- raňajky formou bufetových stolov
- obedy a večere sú servírované, varí sa z 5 druhov jedál na výber
- kúpeľný systém stravovania, hostia majú objednané jedlá deň vopred
- pracovná doba od 6:00 do 14:00 alebo 6:00 - 14:00 + 17:30 - 20:30
- práca na smene s ďalším kuchárom a 2 pomocné sily

Výplata vždy za víkend alebo raz mesačne.

Informácie o výberovom konaní

Pre viac informácií volajte PO -PIA 8:00 : 18:00
Počet pracovných víkendov za mesiac po vzájomnej dohode. Je možné aj napríklad iba jeden víkend za miesiac.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Počet rokov praxe

5

Nie je vhodné pre absolventa.
Hľadáme kuchára s praxou.

Medical Wellness Hotel Máj ***+ poskytuje cez 50 druhov liečebno-relaxačných procedúr, pod dohľadom doktora v odbore Fyzioterapia, balneoterapia a liečebná rehabilitácia. Našim cieľom je poskytovať wellness a liečebné pobyty a plniť očakávania hostí. Hlavnú skupinu hostí tvoria najmä seniori, ktorí navštevujú hotel Máj opakovane a radi sa do hotela Máj vracajú na pobyt.

Hotel sa nachádza v oddychovej časti Sĺňava mesta Piešťany. Má kapacitu 51 izieb.
Pre ubytovaných hostí je k dispozícii profesionálna starostlivosť s rodinnou atmosférou.

Hotel Máj, to je starostlivosť o Vás, vždy s láskou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4165137  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac