Asistentka lekára / sestrička

KLINIKA ZDRAVIA

Miesto práce
Prielohy 8430 / 1B, okres Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia lekárovi pri zákrokoch, sterilizácia a dezinfekcia plôch, prístrojov a nástrojov.

Pracovné smeny – len denná prevádzka. Motivačný odmeňovací systém. Nadštandardné pracovné podmienky a prostredie.

Ak vás ponuka zaujala, pošlite životopis spolu s motivačným listom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívnu, optimistickú kolegyňu s príjemným vystupovaním.
Ponúkame prácu v nadštandardnom prostredí súkromnej kliniky dermatológie a laserovej medicíny RYANT clinic v Žiline. Práca je na TPP plný úväzok, len denné smeny.

KLINIKA ZDRAVIA v Žiline je vyhľadávaným medicínskym zariadením pre ľudí, ktorí vedia, že zdravie je tá najlepšia investícia a zároveň hľadajú ľudský prístup založený na dôvere.

Dnes na klinike nájdete: Tri kompletne vybavené dermatologické ambulancie s oddelením lekárskej kozmetiky. Estetickú medicínu, kde kladieme dôraz na bezpečnosť zákrokov. Nadštandardnú urologickú ambulanciu so špecializáciou na prevenciu a diagnostiku. Dve moderné zubné ambulancie rodinného typu a profesionálnu dentálnu hygienu. Jednodňovú chirurgiu v odbore urológia, chirurgia a plastická chirurgia kde robíme menšie zákroky v lokálnej aj celkovej anestézii.

Čerpáme nielen z predchádzajúcich medzinárodných skúseností, ale naďalej sa vzdelávame v oblasti aktuálnych svetových trendov v oblasti zdravotníctva. Náš tím v Žiline tvorí momentálne 23 kolegov, ktorí pracujú denne s nasadením ponúkať nadštandardnú, ale stále dostupnú starostlivosť ľuďom, ktorým záleží na ich zdraví. Viac o nás sa dočítate na www.klinikazdravia.sk .

Ponúkame zaujímavú, stabilnú prácu ľuďom, ktorí nielen obohatia náš tím o vlastné skúsenosti, ale pomôžu aj naďalej budovať dobré meno kliniky. Ak chcete ísť po tejto ceste s nami, pošlite svoj životopis na [email protected].

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2910612  Dátum zverejnenia: 27.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou