Promotérka

MEDICAL & PHARMA PROMOTION, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Bratislava, okres Pezinok, okres Senec, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
4.0-4.5 EUR/hodina, netto (jedná sa o ČISTÚ MZDU)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prezentácia farmaceutických produktov priamo v lekárňach, najmä v Bratislave a okolí. Práca ľubovoľný počet dní v týždni alebo mesiaci. Priemerná dĺžka prac. dňa 6,5 hod. Zaškolenie po prijatí bezplatne.

Motivačné finančné ohodnotenie, bonusy za predaj.

Záujemcovia o danú pozíciu, uvádzajte v životopise aj Vaše telefónne číslo.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Komunikatívnosť. Aktívny prístup k zákazníkovi.

Sme Medical & Pharma Promotion, tím skúsených ľudí, ktorí sa dlhodobo pohybujú na farmaceutickom a zdravotníckom trhu v Slovenskej aj Českej republike. Ponúkame profesionálne služby v oblasti podpory predaja farmaceutických produktov prostredníctvom skúseného obchodného a promo tímu v lekárňach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2724174  Dátum zverejnenia: 13.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4.0-4.5 EUR/hodina, netto (jedná sa o ČISTÚ MZDU)