Promotérka

MEDICAL & PHARMA PROMOTION, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
06.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
3,50€ - 4,50€/hod. (netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Propagácia a aktívny predaj výživových doplnkov v lekárňach popredných farmaceutických spoločností posôbiacich na slovenskom a českom trhu.

- motivačné finančné ohodnotenie + bonusy za predaj
- preplácané cestovné náklady
- flexibilná pracovná doba počas celého mesiaca (pracovný týždeň aj víkendy)

Záujemkyňe/záujemcovia pre daný kraj Vášho pôsobenia prosím kontaktujte oblastných koordinátorov mailom:

p. Ing. Dunajská - [email protected] - Bratislavský a Trnavský kraj (Bratislava, Trnava, Senec,..)
p. RNDr. Špirková - [email protected] - Košický a Prešovský kraj (Košice, Prešov, Poprad,..)
p. Ing. Kmošková - [email protected] - Trenčiansky kraj (Piešťany, Trenčín, Považská Bystrica, Prievidza,..)
p. Mgr. Beháňová - [email protected] - Žilinský kraj (Žilina, Martin, Ružomberok, Čadca,..)
p. Mgr. Paulenová - [email protected] - Banskobystrický kraj (Banská Bystrica, Zvolen,..)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz skupiny B a vlastný automobil výhodou
- skúsenosti s promo akciami výhodou
- flexibilita a lojálnosť

Sme Medical & Pharma Promotion, tím skúsených ľudí, ktorí sa dlhodobo pohybujú na farmaceutickom a zdravotníckom trhu v Slovenskej aj Českej republike. Ponúkame profesionálne služby v oblasti podpory predaja farmaceutických produktov prostredníctvom skúseného obchodného a promo tímu v lekárňach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2694179  Dátum zverejnenia: 17.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50€ - 4,50€/hod. (netto)