Kardiológ

MEDICAL GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Mudroňova 29, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
2500 EUR/mesiac, základný plat v skúšobnej dobe bez príplatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná liečebno-preventívna starostlivosť o pacientov na ambulancii, vrátane práce na medzinárodných klinických štúdiách.
Odborná lekárska starostlivosť na základe individuálnych potrieb chorých. ECHOKG vyšetrenia, hodnotenia EKG a TK Holter monitoringu. Plnenie úloh spojených s ordináciou hlavného investigátora klinických štúdií. Vedenie záznamu o vyšetrení do počítača, vrátane elektronickej dokumentácie.
Okrem vyššie uvedeného popisu práce ste povinný(á) na prechodnú dobu vykonávať aj iné práce, ktoré Vám uloží priamy nadriadený v súvislosti s výkonom súkromnej LSPP, klinických štúdií a podľa záujmu aj v Centre pre liečbu obezity.

Postgraduálne vzdelávanie v obezitológii
Možnosť "home-workingu"
Nadštandardný výkon = nadštandardný plat
Možnosť práce aj na plný úväzok

Informácie o výberovom konaní

www.medicalgroup.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s prácou na klinických štúdiách vítané

Kardiologická a interná ambulancia spoločnosti Medical group Košice s.r.o., kde funguje aj ambulancia všeobecného lekárstva. Spoločnosť zabezpečuje aj nadštandardné preventívne prehliadky a venuje sa dlhodobo aj liečbe obezity a klinickým štúdiám.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1665081  Dátum zverejnenia: 22.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 EUR/mesiac, základný plat v skúšobnej dobe bez príplatkov