Správca sociálnych sietí

WeNet SK, s.r.o. www.wenetonline.sk

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa služieb a produktov v rámci sociálnych sietí
Kreatívne riešenia návrhov na správu sociálnych sietí
Návrhy stratégií v rámci údržby profilov na sociálnych sieťach
Starostlivosť, odporúčania a komplexná komunikácia so zákazníkmi

práca v modernej dynamickej spoločnosti
zázemie stabilnej spoločnosti
možnosť profesionálneho rastu a postupu na hlavný pracovný pomer

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Perfektný prehľad v rámci online priestoru
Skúsenosti so správou sociálnych sietí, platenou aj neplatenou formou
Kreatívna, komunikatívna osobnosť
Spoľahlivosť, loajalita, samostatnosť
Schopnosť pracovať v časovom strese
Chuť učiť a vzdelávať sa

Počítačové znalosti – používateľ:
Internet, online – expert
MS Office – pokročilý
Grafické programy - začiatočník

Prax v odbore na úrovni užívateľ podmienkou

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 29-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou spoločnosti WeNet Group S.A., najväčšej digitálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe. Sme partnerom spoločnosti Google a Yext.

V súčasnosti WeNet SK zamestnáva viac ako 70 zamestnancov na plný úväzok a 20 ľudí na externý úväzok. Vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Vytvárame funkčnú a finančne dostupnú online marketingovú prezentáciu pre firmy na Slovensku. Máme široké portfólio internetových služieb pre malých a stredných podnikateľov. Využívame technológie, ktoré sú momentálne pre prezentáciu na internete najúčinnejšie, aby bolo firmy lepšie vidieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1945397  Dátum zverejnenia: 2.12.2014