Obchodný zástupca v teréne

WeNet SK, s.r.o. www.wenetonline.sk

Košice, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky spresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodné zastupovanie v oblasti predaja printovej a online inzercie
Práca v teréne: obchodné rokovania, prezentácia produktov spoločnosti, nadväzovanie obchodných vzťahov
Budovanie trvalých vzťahov s klientmi
Aktívne vyhľadávanie nových klientov
Prieskum trhu a konkurencie
Vypracovávanie cenových ponúk
Prezentovanie spoločnosti
Príprava reportov, administratívne práce

Práca na hlavný pracovný pomer
Motivačný provízny systém - vyplácaný mesačne
Auto (aj na súkromné účely), notebook a mobilný telefón
Neobmedzená horná hranicu provízií
Práca v dynamickej a modernej spoločnosti, ktorá je stabilná na trhu
Možnosť pracovať aj z domu
Komplexné zaškolenie
Možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja

Informácie o výberovom konaní

Ak máš
komunikačné schopnosti
cit pre obchod a aktívny prístup k prideleným úlohám
schopnosť načúvať, ponúknuť, predať
zmysel pre tímovú prácu
a si
ochotný učiť sa
zodpovedný
vytrvalý
lojálny
a chceš sa stať členom tímu v stabilnej a serióznej spoločnosti, neváhaj a zašli nám svoj životopis.
Pozícia nie je vhodná pre absolventov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

PRAX NA POZÍCIÍ OBCHODNÝ ZÁSTUPCA,IDEÁLNE V OBLASTI REKLAMY A MÉDIÍ JE PODMIENKOU!!!
Predpoklady pre samostatné vedenie obchodných rokovaní
Obchodné, komunikačné a prezentačné zručnosti
Záujem a orientácia v Online marketingu/reklame
Flexibilného a tímového hráča
Ambicióznosť
Vysoké pracovné nasadenie
Odolnosť voči stresu
Orientácia na výsledky
Vodičský preukaz (ochota cestovať)

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 29-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou spoločnosti WeNet, najväčšej digitálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe. Sme partnerom spoločnosti Google a Yext.

V súčasnosti WeNet SK zamestnáva viac ako 70 zamestnancov na plný úväzok a 20 ľudí na externý úväzok. Vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Vytvárame funkčnú a finančne dostupnú online marketingovú prezentáciu pre firmy na Slovensku. Máme široké portfólio internetových služieb pre malých a stredných podnikateľov. Využívame technológie, ktoré sú momentálne pre prezentáciu na internete najúčinnejšie, aby bolo firmy lepšie vidieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1933696  Dátum zverejnenia: 19.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky spresnené na pohovore