Mediálny konzultant - telesales

MEDIATEL spol. s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné zodpovednosti:

  • aktívny predaj internetových aj printových produktov
  • získavanie nových zákazníkov
  • budovanie a udržiavanie existujúcich obchodných vzťahov
  • administratívne spracovanie kontraktov

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdelanie
  • užívateľskú úroveň práce s PC - MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • vysokú schopnosť komunikácie
  • cit pre obchod a aktívny prístup k prideleným úlohám
  • skúsenosti s telefonickým predajom výhodou
  • príjemný telefonický prejav
  • schopnosť načúvať, ponúknuť, predať

Informácie o pracovnom mieste:

Miesto práce: Banská Bystrica
Ponúkaný plat (brutto): Fix + provízie (mesačné)
Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Pozícia vhodná pre absolventa: Áno

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť Mediatel má za sebou viac ako 20 rokov skúseností. Vlastníme najväčší internetový a tlačený katalóg ZlateStranky.sk s viac ako 280-tisíc informáciami o relevantných firmách na Slovensku. Sme súčasťou poprednej digitálnej a mediálnej skupiny FCR Media, pôsobiacej v 12 krajinách. Dôkazom spokojnosti s našou prácou je 15 500 klientov, z ktorých väčšina je s nami viac ako štyri roky.

Ponúkame široké portfólio marketingových možností.

V súčasnosti Mediatel zamestnáva približne 100 ľudí a vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu hľadá ďalších kolegov.

Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEDIATEL spol. s r.o.
Miletičova 21
821 08 Bratislava
http://www.mediatel.sk, http://www.zlatestranky.sk
ID: 1272563   Dátum zverejnenia: 8.6.2012
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.