Odborný asistent oddelenia projektov a realizácií

MediaTech Central Europe, a.s.

Miesto práce
Drieňová 34, 821 02 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhotovovanie cenových ponúk a kalkulácií
- príprava, koordinácia a kontrola realizácie projektov
- vyhotovovanie dokumentácie k projektom

- motivačné finančné ohodnotenie
- prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku
- pôsobnosť na celosvetovom trhu

Ste najlepší, dosiahli ste v minulosti výsledky a máte pracovné skúsenosti na podobnej pozícii? Radi Vás prijmeme do nášho tímu. Ponúkame Vám prácu v stále rastúcej spoločnosti pôsobiacej na trhu 23 rokov. U nás budete mať možnosť pracovať a vzdelávať sa s najnovšími audiovizuálnymi technológiami.
Zašlite nám svoju žiadosť s profesným životopisom, motivačným listom a fotografiou.

Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy
CorelDRAW - Základy

Vodičský preukaz

B

Prehľad v oblasti zvukovej a audiovizuálnej techniky je výhodou.

Naším poslaním je navrhovať a dodávať spoľahlivé riešenia v oblasti zvuku, audiovizuálnych systémov a najnovších technológií, ktoré prinášajú potešenie v pracovnom aj osobnom živote.
Spájame aktívnych a tvorivých ľudí, ktorí spoločne dosahujú výnimočné ciele.

www.mediatech.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3065526  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou